Wybierz język:
  • Polski
  • EN

O firmie

Firma CompArt Sp. z o.o. powstała w 1986 roku jako jedna z pierwszych firm informatycznych na polskim rynku. W roku 1989 została oficjalnym dystrybutorem Seiko Instruments. W roku 1993 powstała Grupa CompArt, a w jej ramach wyodrębniły się cztery firmy: CompArt Automation, Compart International, Compart Market i Compart Medical.

W ciągu 27 lat działalności firma CompArt International umocniła swoją pozycję na rynku i stała się jego integralnym elementem. Jest bezpośrednim przedstawicielem światowych producentów: firm Cino, Imin, Newland, Nippon Primex, Posbank, Sanei, Seiko Instruments, Star Micronics. Compart International jest także znanym producentem drukarek termicznych w tym samochodowych oraz przenośnych.

W dystrybucji CompArt International znajdują się:

CompArt International szeroko korzysta z nowoczesnych systemów sprzedaży wspomaganych wysokowydajnym, oprogramowaniem komputerowym. Zintegrowane działania pracowników oraz ich zaangażowanie w wykonywaną pracę są gwarancją sukcesu firmy na rynku.

Firma CompArt International zapewnia Klientom profesjonalną obsługę sprzedaży, doradztwo i pomoc techniczną oraz szybką realizację zamówień. CompArt International oferuje swoim Klientom bezkompromisową jakość obsługi zgodnie z wdrożonym system zarządzania jakością. Firma obsługuje prawie 5,5 tysiąca Klientów z całej Polski oraz z takich krajów jak m.in. Wielka Brytania, Holandia, Niemcy, Szwecja, Norwegia, Węgry, Czechy, Argentyna. W Biurze Techniczno – Handlowym znajdującym się w Warszawie przy ul. Hetmańskiej 35 zatrudnia specjalistów o najwyższych kwalifikacjach. Tam też znajduje się nowoczesny magazyn firmowy.

Naszymi Klientami są m.in.:
1. Producenci sprzętu elektronicznego, w tym producenci urządzeń medycznych, telekomunikacyjnych, producenci wag i kas elektronicznych, taksometrów, bileterek, parkomatów, kiosków informacyjnych i multimedialnych;
2. Producenci elektronicznego sprzętu przenośnego, w tym producenci przenośnych drukarek, terminali i komputerów;
3. Integratorzy sprzętu dla biur, sklepów, supermarketów, aptek, stacji benzynowych i gastronomii;
4. Producenci oprogramowania użytkowego dostarczający oferowane przez nas produkty wraz z własnymi rozwiązaniami programowymi;
5. Odbiorcy urządzeń biurowych (rejestratorów czasu pracy, drukarek etykiet);
6. Odbiorcy papieru i etykiet termoczułych.

W dniach 23 – 26 marca 2010 roku firma CompArt International uczestniczyła w XVI Międzynarodowych Targach Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2010.

Compart International Targi Automaticon 2010

Certyfikat potwierdzający, że firma uczestniczy w programie ekologicznej odpowiedzialności przedsiębiorstwa.