Wybierz język:
  • Polski
  • EN

Zamówienia

Warunkiem wstępnym dokonania transakcji handlowej jest złożenie przez Odbiorcę Zamówienia zgodnego z treścią wzoru zamówienia. W zamówieniach poza dokładną specyfikacją produktów prosimy określać oczekiwane terminy i sposoby dostawy oraz płatności. Wszelkie nieścisłości mogą opóźnić realizację zamówienia.

Procedura realizacji zamówień

Zamówienia detaliczne o wartości do 1.000 PLN:

Zamówienia o wartości powyżej 1.000 PLN:

Zamówienia ramowe i zamówienia o wartości powyżej 10.000 €:

Wzory zamówień

Formularz Zamówienia (DOC 109KB), (PDF 49KB)

Umowa

Formularz Umowy (PDF 61KB)


Ceny

Wszystkie prezentowane ceny są wyrażone w złotych polskich i są cenami netto (z wliczonym cłem, bez podatku VAT).


Termin realizacji

Dokładny termin jest każdorazowo potwierdzany.


 Dostawy

Na zlecenie Zamawiającego wyrażone w zamówieniu CompArt International wysyła produkty za pośrednictwem firmy spedycyjnej. Czas trwania przesyłki wynosi 24 godziny.

Na życzenie Zamawiającego wyrażone w zamówieniu, odbioru towaru można dokonać bezpośrednio z siedziby CompArt International w dni robocze. Nie odebranie towarów w ciągu 5 dni roboczych – od daty zakupu może być uznane przez CompArt International za jednostronne odstąpienie przez Zamawiającego od umowy. W przypadku odbiorów osobistych lub dokonywanych przez spedytora wskazanego przez Zamawiającego wymagamy pisemnego upoważnienia do odbioru.

Formularz upoważnienia do odbioru towaru (DOC 25KB), (PDF 47KB)


Reklamacje dostaw

Reklamacje dotyczące niezgodności dostawy z fakturą lub zamówieniem przyjmowane są najpóźniej w momencie odbioru towaru. W przypadku reklamacji dostawy realizowanej za pośrednictwem spedytora, Odbiorca zobowiązany jest sporządzić protokół reklamacyjny z udziałem firmy spedycyjnej i powiadomić CompArt International. Reklamacje nie spełniające podanej procedury nie będą uwzględniane.

Formularz zgłoszenia reklamacji, (PDF 45KB)


 Płatności

Płatności powinny być dokonane najpóźniej w dniu wysyłki/odbioru towaru. Firma dokonująca zakupów po raz pierwszy otrzymuje warunki płatności gotówkowej, pobrania lub przedpłaty do wyboru. CompArt International zastrzega sobie prawo wyboru optymalnej formy płatności – przelew, gotówka do równowartości 1000 €. Kasa CompArt International nie przyjmuje wpłat gotówkowych powyżej równowartości 1000 €.
Przelew na rachunek w Deutsche Banku PBS S.A. 15191011234400120121210001.

Przy osobistym odbiorze towaru w biurze przy ul. Hetmańskiej 35 w Warszawie istnieje możliwość płatności kartą.